Ga naar de inhoud

We hechten belang aan uw privacy

We gebruiken cookies om de functionaliteit van de website te optimaliseren en u de best mogelijke ervaring te bieden. Klik op “Cookies accepteren” om alle cookies te aanvaarden of stel zelf uw voorkeuren in. Meer weten? Lees meer over ons cookiebeleid.

Uw voorkeuren

On stage projecten

. Marie-Antoinette - Spektakel musical van Historalia - september/oktober in Kasteel Wijnendale in Torhout 

. Avondvullende voorstelling Alice in uzien 

 

Cultuurtrofee 2022 Deerlijk 

. Balletschool Raymonda haalt de meeste stemmen tijdens de uitreiking van de cultuurtrofee voor vereninigingen in  Deerlijk 

. Mauro Degroote wint de cultuurtrofee individueel in Deerlijk 

 

Wedstrijden 

Dance Waves Competition

Voorronde Wevelgem 

1ste prijs mini Stella Dutordoir 

 

Finale Gent 

3de prijs mini Stella Dutordoir 

Wedstrijden 

 

YAGP Parijs 

- 2de plaats small ensemble 

- 1ste plaats klassiek Matthis Laevens 

- 2de plaats contemporary Matthis Laevens 

- Top 6 pas de deux Lise Dejonghe en Matthis Laevens 

- Top 12 Lise Dejonge contemporary Pre competitive  

- Top 12 Breigh Camertijn contemporary Pre competitive  

 

Tanzolymp Berlijn 

- 1ste plaats Matthis Laevens klassiek en contemporary 

- 1ste plaats ensemble choreografie Julie Seyns 

- Eervolle vermelding Jill D’Haene  

- optreden tijdens het gala met Sophisticated van Julie Seyns 

 

Dutch Junior Ballet Competition Heerenveen Nederland 

- genodigde om Gala te dansen

- 2de plaats contemporary solo Fran Desmet 

- 2de plaats contemporary solo Camille Pyck 

 

Dance Waves Tielt  

- 1ste plaat - ballet kids - Breigh Camertijn 

- 2de plaats - ballet kids - Fran Desmet 

- 2de plaats - groep kids - YBA 1 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 2de plaats - ballet teens - Tess Nuyttens 

- 1ste plaats - ballet teens - Lobke Cotton 

- 1ste plaats - ballet duo/trio - Camille & Noortje 

- 1ste plaats - ballet groep teens - YBA 3 Teens 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz kids - Breigh Camertijn 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz duo/trio kids - Lise & Fran Kids 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz groep kids - YBA 2 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz junior - Matthis Laevens 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz teens - Lobke Cotton 

 

Dance Waves Menen 

- 1ste plaats - ballet kids - Breigh Camertijn 

- 2de plaats - ballet kids - Elise Lacombe 

- 1ste plaats - ballet duo/trio kids - Emilia & Laura 

- 1ste plaats - ballet groep kids - YBA 1 

- 2de plaats - ballet junior - Juliette Beernaert 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 1ste plaats - ballet junior - Lise & Elise 

- 1ste plaats - ballet teens - Camille Pyck 

- 2de plaats - ballet teens - Tess Nuyttens 

- 1ste plaats - ballet teens duo/trio - Camille & Noortje 

- 1ste plaats - ballet adults - Noortje Vandenbogaerde 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz kids - Breigh Camertijn 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids duo/trio - Elise & Pheline 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz kids duo/trio Emilia, Enora & Eliza 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids - YBA 2 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz teens - Camille Pyck 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz groep teens - YBA 3  

 

Dance Waves Kortrijk 

- 2de plaats - balllet mini - Leonie Verstraete 

- 1ste plaats - ballet kids duo/trio - Fran & Pheline 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 1ste plaats - ballet teens - Camille Pyck 

- 2de plaats - ballet teens - Tess Nuyttens 

- 1ste plaats - ballet teens duo/trio - Noortje & Lobke 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids groep - YBA 2 

- 1ste plaats - modern hedendaags & jazz junior - Matthis Laevens 

- 2de plaats - modern hedendaags & jazz teens - YBA 3 

Wedstrijden

 

YAGP  voorronde Europa virtual (covid) 

- 2de plaats ensemble YAGP virtual Europe 

- 1ste plaats klassiek Matthis Laevens 

- 2de plaats contemporary Matthis Laevens 

 

Finale internationaal virtual 

- top 12 contemporary Matthis Laevens 

- top 12 klassiek contemporary 

 

Dance Waves

Virtual 

- 1ste plaats - ballet kids - Breigh Camertijn 

- 1ste plaats - ballet kids duo/trio - Juliette & Elise 

- 1ste plaats - ballet kids - YBA 1 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 2de plaats - ballet junior - Pauline Callebaut   

- 1ste plaats - ballet teens - Camille Pyck   

- 2de plaats - ballet teens - Noortje Vandenbogaerde 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids - Lise Dejonghe  

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids groep - YBA 2 

- 3de plaats - modern, hedendaags & jazz teens - Noortje Vandenbogaerde 

 

Virtual 3 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens  

- 2de plaats - ballet junior - Pauline Callebaut 

- 1ste plaats - ballet teens - Camille Pyck 

- 2de plaats - ballet teens - Noortje Vandenbogaerde 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz junior - Matthis Laevens 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz junior duo/trio - Bo, Hanne & Norah 

 

Virtual 4  

- 1ste plaats - ballet kids - Lise Dejonghe 

- 2de plaats - ballet kids duo/trio - Fran & Margaux 

- 2de plaats - ballet kids groep - YBA 1 

- 1ste plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 2de plaats - ballet junior - Pauline Callebaut 

- 1ste plaats - ballet teens - Camille Pyck 

- 2de plaats - ballet teens - Noortje Vandenbogaerde 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz junior - Matthis Laevens 

- 3de plaats - modern, hedendaags & jazz teens - Camille Pyck 

 

Virtual 10 

- 3de plaats - ballet kids - Lise Dejonghe 

- 1ste plaats - ballet kids duo/trio - Juliette & Elise 

- 1ste plaats - modern, hedendaags & jazz kids groep - YBA 2 

 

Virtual 11 

- 3de plaats - modern, hedendaags & jazz teens - Lobke Cotton 

 

Virtual 12 

- 3de plaats - ballet kids - Lise Dejonghe 

- 2de plaats - ballet kids duo/trio - Juliette & Elise 

- 3de plaats - ballet junior - Matthis Laevens 

- 3de plaats - ballet teens - Camille Pyck 

- 2de plaats - modern, hedendaags & jazz kids groep - YBA 2 

 

Winnaar cultuurtrofee Deerlijk

 

Wedstrijden

 

YAGP Parijs 

- 2de plaats Matthis Laevens 

- Top 12 contemporary Matthis Laevens

- Top 12 voorrondes ensemble 

 

On stage projecten

 

- Move Up 

 

Wedstrijden 

 

YAGP Finale New York 

- 1ste prijs Matthis Laevens precompetitive 

- Ensemble finaleplaats  

 

YAGP Voorronde Parijs 

- top 12 ensemble 

- 2de prijs Matthis Laevens precompetitive contemporary  

- finaleplaats voor groep en Matthis Laevens  

 

Young dancers competition Brussel 

- 1ste prijs + felicitaties van de jury Matthis Laevens pro pro klassiek 

- prijs voor beste jongen Matthis Laevens 

- prijs coup de coeur Matthis Laevens 

- 2de prijs prepro junior klassiek Pauline Callebaut 

- 2de prijs duet klassiek Laure en Camille 

- 2de prijs coppelia groep klassiek YBA 3 

- 2de prijs Fairytale groep klassiek YBA 2 

- 3de prijs moderne solo kids Bo De Paepe

On stage projecten

 

- Flight

 

Wedstrijden 

 

New Prague Dance Festival Praag

- winnaar GRAND PRIX 

 

YAGP Parijs 

- Top 12 MAtthis Laevens Precompetitive 

- Top 12 Marie Deloof Senior 2018: 

- Top 12 Groepschoreo 

 

Dance Waves voorronde Knokke

- 2de plaats Matthis Laevens solo klassiek 

- 1ste plaats duo Amelie en Camille 

- 2de plaats duo Lobke en Julie 

- 1ste plaats groep Kids YBA 1 

- 1ste plaats groep Teens YBA 2 

- 1ste plaats modern Kids Amelie Callens 

- 1ste plaats modern Teens Gaëlle D'Haene 

- 3de plaats groep juniors Move Junior 

Opening van onze gloednieuwe dansstudio's in De Cassinastraat in Deerlijk

 

 

Wedstrijden 

 

Dance Waves Finale 

- 1ste plaats Matthis Laevens Solo Kids Klassiek 

- 3de plaats Amelie Callens Solo Kids Klassiek 

- 1ste plaats Marie Deloof Solo Junior Klassiek 

- 1ste plaats trio intensief 2 trio Junior Klassiek 

- 2de plaats duet Chloe, Marie Duet Junior Klassiek 

- 2de plaats groep kids Klassiek 

- 3de plaats groep junior Klasiek 

- 1ste plaats groep junior Klassiek 

- 2de plaats groep teens Klassiek 

Wedstrijden 

 

Dance waves voorronde Geraardsbergen

- 1ste prijs crea-mini Kids Jazz 

- 1ste prijs Matthis Laevens Kids Solo Klassiek 

- 1ste prijs intensief 2 trio Kids Klassiek 

- 1ste prijs Marie Deloof Junior Solo Klassiek 

- 1ste prijs intensief 3 Teens Groep Klassiek 

- 2de prijs Laure Deloof Kids Solo Klassiek 

 

Dance Waves voorronde Harelbeke 

- 1ste prijs Amelie Callens Kids Solo Klassiek 

- 1ste prijs Marie Deloof Junior Solo Klassiek 

- 1ste prijs duet Silke, Marie duet klassiek 

- 1ste prijs intensief 3 'To Dust' klassiek 

- 2de plaats intensief 2 groep Klassiek 

- 3de plaats Ellen Vandenbogaerde Solo klassiek Teens 

 

 

On stage projecten

 

Movetcetera

 

 

Wedstrijden 

 

Concours Prix Arabesque Charleroi 

- 2de prijs klassiek Jill D'Haene (études, pre-pro2) 

- 3de prijs jazz Jill D'Haene (études, pre-pro 3) 

- 3de prijs klassiek Marie Deloof (études, pre-pro 1A) 

- 3de prijs jazz Marie Deloof (études, pré-pro 2)  

- 4de prijs klasssiek ballet Ute Degraeve  

 

Concours International Durbuy

- Camille Pyck: 1ste prijs Jazz, 2de prijs klassiek 

- Marie Deloof: 1ste prijs Klassiek en Modern 

- Jill D'Haene: 2de prijs klassiek en modern, 3de prijs jazz 

- Ellen Vandenbogaerde: 4de prijs klassiek, 2de prijs jazz 

- Ute Degraeve: 4de prijs Klassiek  

- Hélène Dujardin & Morgan Duquesne: 3de prijs duet modern 

Wedstrijden 

 

YAGP New York

- finaleplaats Jill D'Haene

 

Concours Arabesque Charleroi 

- 1ste prijs klassiek Marie Deloof 

- 1ste prijs klassiek Jill D'Haene

- 2de prijs contemporary Jill D'Haene

- 3de prijs contemporary Hélène Dujardin 

- 2de prijs jazz Morgan Duquesne

- 1ste prijs groepschoreo jazz 

 

Wedstrijd Jonge Choregrafen Antwerpen

- 2de prijs 'Talk To You' van Morgan Duquesne 

 

New Prague Dance Festival Praag

- 1ste prijs pedagogie Wendy Demeyere 

- 2de prijs klassiek ballet 

- talent award voor Jill D'Haene en Ellen Vandenbogaerde

 

 

Project

 

Belle en het Beest

Wendy Demeyere werkt aan haar 3de choreografie voor ADS.

On stage projecten

 

Move'in'time

 

 

Wedstrijden 

 

YAGP Brussel

- finaleplaats voor Jill d'Haene en uitnodiging voor New York

 

Concours Arabesque Charleroi 

- 3de plaats klassiek en jazz voor Jill D'Haene 

On stage projecten

 

Amakunde

Kadans 

 

Wedstrijd 

 

Dance classix

-  eervolle vermelding 

 

Project

 

Hairspray

Wendy Demeyere start met een 2de productie bij ADS als choreograaf.

On stage projecten

 

Movements 

Wedstrijden 

 

Jonge choreografen Antwerpen

- 3de prijs Jonge Choreografen: Louise Ryckebusch

 

New Prague Dance Festival Praag 

- 3de prijs klassiek ballet, New Prague Dance Festival

- award dance Talent voor Baptiste Vuylsteke 

 

Project

 

Hairspray

Wendy Demeyere start als choreograaf voor ADS met de productie Hairspray. 

On stage projecten

 

Mixed Up 

On stage projecten

 

Movies

 

 

Wedstrijd 

 

Concours Prix Gabriel 

- finaleplaats voor Morgan Duquesne

On stage projecten

 

Alice 

 

 

Wedstrijd

 

Concours Rosalie Chladek in Parijs 

On stage projecten

 

Silence

Genodigde 'Huldiging Ereburgers Kortrijk'

 

On stage projecten

 

Paso'05 

Deelname 20 jaar Jeugd en Dans 

Oprichting Move Company 

 

- avondvullende voorstelling Move om de start van Move Cie te vieren

 

Winnaar cultuurtrofee Deerlijk 

 

Wedstrijden

 

Concours Rosalie Chladek in Parijs 

 

Jong danstalent Brussel

- 1ste prijs 

 

 

 

 

 

On stage projecten

 

Coppelia 

On stage projecten

 

Assepoester 

On stage projecten 

 

De Notenkraker

On stage projecten 

 

Doornroosje

Balletschool Raymonda start met een 2de afdeling in Deerlijk. 

Start van Balletschool Raymonda met een afdeling in Zwevegem.

"Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion"

Martha Graham