Leswijzigingen/ extra repetities 2020-2021

ACTIVITEITEN > LESWIJZIGINGEN/ EXTRA REPETITIES 2020-2021 >


LESWIJZIGINGEN/ EXTRA REPETITIES 2020-2021

Les veranderingen

 Maandag 30 mei:

        Laatsteles preballet A (inschrijven voor volgend jaar kan na de les)

-       Pre yba: oudercontact (zie doodle die per mail werd gestuurd)

Dinsdag 31 mei Examens                                                             

17h00:5de klassiek                                                             

17h30:4de jazz                                                                    

18h05:6de klassiek                                                             

18h35:5de jazz                                                                   

19h19h15: jongeren 3 klassieken jazz

Woensdag 1 juni

- pre ballet B op gewone uur 

-         14h35:1ste klassiek A + B

15h10:1ste klassiek C

15h45:2de klassiek

16h15:1ste jazz

16h50:3de klassiek

17h20:2de jazz

17h55:4de klassiek

        18h25:3de jazz 

Donderdag 2 juni:

-         16h45 –18h15: YBA 1 (les) 

-         17h00 –18h30: YBA 2-3 (les) 

        Examens:                                                       

18h30:jongeren 1-2 klassiek

19h30:jongeren 1 jazz                                                      

20h15: jongeren 2 jazz    
   

Vrijdag 3 juni

Preballet C les op gewone uur 

examens: 

17h00:Tap YBA 1

17h35: Tap YBA 2 + lager 1ste M

18h10:Jazz YBA 2 

Zaterdag 4 juni: oudercontact YBA 

Maandag 6 juni: GEEN Les Pinksteren 

Dinsdag 7 juni:

laatste les 5de -6de klassiek van 17h30 – 18h30 (rapportjes)

Inschrijvingen: 17h00 – 19h30 

-       16h45 –18h15: YBA 1 les + auditie nieuwe leerlingen

-        18h15 –20h00: YBA 2-3 les 

Woensdag 8 juni  

-         laatste lesjes preballet B, 1ste klassiek Aen B, 3de klassiek, 4de klassiek op tijdstip van hunnormale les

Inschrijvingen: 13h30 – 18h30

-      13h30 –15h00: YBA 1 les + auditie nieuwe leerlingen  

        15h00 –16h50: YBA 2-3 les

        17h00 - 18h15: auditie pre-yba 

-       17h30 –19h00: jongeren 1-2: rapport en bespreking met Louise

Donderdag 9 juni:

-       16h45 –18h15: YBA 1 les + auditie nieuwe leerlingen

-       18h15 –21h00: opkuis kostuumkot + afscheid van het schooljaar


-          Vrijdag 10 juni:

-         laatste lesjes voor preballet C, 1steklassiek C, 2de klassiek op tijdstip van hun normale les

Inschrijvingen: 15h30 – 18h30

 17h30 –18h00: toonmomentje zang

-          19h30:afscheidsdrink jongeren 3, YBA 3 en Move in d’Iefte


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




























































































































































































































































































































































































































































































































































 



<< Terug